Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adamowicz, po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez ONA, 9 stycznia 2014 r. o 18:34
Czepiają się parę przetargów i zaraz wielkie mi halo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W międzyrzeckim Urzędzie Miasta jeszcze gorsza zgnilizna.Nie załatwisz nic jeżeli nie sympatyzujesz z tonącą platformą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu miasto to twój problem nas interesuje gmina zmień forum i nie przeszkadzają nam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby cisza przed burzą w gminie? ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic napisał:
Czyżby cisza przed burzą w gminie? ??
Jaką burzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapłan wygrał w sądzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwierć miliona i to nie żart. Kapłan był najlepszym wójtem, jaki się Gminie Międzyrzec objawił i go nie doceniliście. Dziki, koministyczny rejon miedzyrzecki. Obciach na okolicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde napisał:
Ćwierć miliona i to nie żart. Kapłan był najlepszym wójtem, jaki się Gminie Międzyrzec objawił i go nie doceniliście. Dziki, koministyczny rejon miedzyrzecki.  Obciach na okolicę.
Pewnie ,że wspaniały.I zobaczycie ,że całą kasę przeznaczy na biednych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty byś przeznaczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble ble napisał:
Ty byś przeznaczył?
Ale ja nie jestem "najlepszy jaki się objawił",ja nie muszę udawadniać ,że taki jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A on co musi udowadniać????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde napisał:
Ćwierć miliona i to nie żart. Kapłan był najlepszym wójtem, jaki się Gminie Międzyrzec objawił i go nie doceniliście. Dziki, koministyczny rejon miedzyrzecki.  Obciach na okolicę.
A taki był dobry, taki najlepszy, taki najwspanialszy, taki najgenialniejszy, taki cudowny...... że aż go w referendum odwołali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo później powołali fachowca od przetargów? ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostali oszukani i teraz dociera do nich, że to była manipulacja. Jeżeli tego nie widzisz, to znaczy że trzymasz z tymi od przekrętów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwy napisał:
A kogo później powołali  fachowca od przetargów? ??
A powini byli zamiast nauczyciela wybrać np. księdza.  Nie musi to być koniecznie kapłan katolicki, może być kapłan prawosławny, bądź kapłan protestancki, a nawet kapłan starozakonny.  Byleby był to kapłan a nie nauczyciel.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ale śmieszne aż bambaryla się usmial kończąc następny przetarg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Uczciwy napisał:
A kogo później powołali  fachowca od przetargów? ??
A powini byli zamiast nauczyciela wybrać np. księdza.  Nie musi to być koniecznie kapłan katolicki, może być kapłan prawosławny, bądź kapłan protestancki, a nawet kapłan starozakonny.  Byleby był to kapłan a nie nauczyciel.  
Często jest tak, że kapłan też jest nauczycielem.  I co wtedy ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bambaryla to nie nauczyciel i co wy na to arbuzy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bambaryn napisał:
Ha ha ale śmieszne aż bambaryla się usmial kończąc następny przetarg
Za to twój ,,żart'' jest żałosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żałosny ale prawdziwy a prawda w oczy kole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...